Про онлайн-голосування за номінантів конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019»

Дата: 06.06.2019 09:04

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 травня 2019 року №341 «Про організацію та проведення регіонального конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019» та з метою розвитку виробництва і промоції товарів, що виробляються в області та відзначення лідерів торгівельної, харчової та переробної галузей, що застосовують інновації та новітні підходи у виробництві та реалізації власної продукції обласною державною адміністрацією проводиться регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019»
Конкурс відбувається у новому форматі. Відбір переможців здійснюється за 9 номінаціями:
- «Екологічність та натуральність»;
- «Інновації у виробництві»;
- «Репутація та довіра»;
- «Відкриття року»;
- «Краща фірмова мережа виробника»;
- «Якість»;
- «Кращий експортер (обсяги, географія)»;
- «Соціальна відповідальність»;
- «Краща торгівельна мережа».
У конкурсі приймають участь 24 підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості області.
З 04 червня по 24 червня 2019 року відбувається онлайн-голосування за номінантів конкурсу.
Онлайн-голосування проводиться на сайті Департаменту за посиланням: http://www.dmsrr.gov.ua/konkurs-krashha-torgova-marka-pod%D1%96llya/