Історична довідка

Смт. Глухівці-адміністративно-територіальна одиниця. За архівними даними засноване в кінці ХІІ століття і назву дістало за місцевістю, так як знаходилося серед глухих лісів.

Друга версія-походження селища за першою її поселенцем глухим дідом.

За народними переказами Глухівці було засноване ще в часи розквіту феодалізму і входило до складу Київського князівства..

В період татарського завоювання стародавній Глухов (Глухівці) був зруйнований та спустошений. Після татарських набігу, в зруйнованому селі із колишніх жителів залишилася одна сім'я батько та п'ятеро синів, які носили прізвище Городченко. Їх нащадки і досі проживають у селищі.

Не обійшла стороною села і визвольна війна 1848-1854р. Б.Хмельницького.

До початку ХІХ ст.село Глухівці входило в помістя графів Потоцьких, а в 1796 році за борги було розділене між його кредиторами.

В 1911 році була відкрита копальня по видобутку каоліну Адельгеймом і влаштоване невеличке підприємство по видобутку каоліну.