Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глуховецької селищної ради

Потреба закладів освіти Глуховецької об'єднаної територіальної громади в підручниках для 2 класу на 2019-2020 навчальний рік

13 Грудня, 2023 р., 11:26
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівель Центру культури та дозвілля Глуховецкої селищної ради
12 Грудня, 2023 р., 14:59
Обгрунтування технічних характеристик закупівлі електричної енергії ЗДО "Берізка" ясла-сад загального типу
23 Травня, 2023 р., 09:09
МКІП разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів для поширення в мережі інтернет.
28 Січня, 2022 р., 16:05
Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Бродецького загальноосвітнього навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок»