Проекти рішень виконавчого комітету

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про участь у реалізації експериментального проєкту з організації в Глуховецькій територіальній громаді соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про схвалення Прогнозу бюджету Глуховецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про розгляд клопотання КП «Жежелівський оберіг» щодо підняття тарифів на централізоване водопостачання споживачам в с.Жежелів"

Планова калькуляція тарифів КП "Жежелівський оберіг" с.Жежелів

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про розгляд клопотання КП «Глухівціводоканал» щодо підняття тарифів на централізоване водопостачання споживачам в с.Непедівка"

Планова калькуляція тарифів КП "Глухівціводоканал" споживачам в с.Непедівка

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та квартплату, що надаються КП «Темп» споживачам в смт.Бродецьке"

Планова калькуляція тарифів КП "Темп" смт. Бродецьке

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про надання дозволу на встановлення індивідуального опалення"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про виведення із членів особистого селянського господарства"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про надання дозволу на підключення водопроводу від центральної системи водопостачання"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про надання дозволу на заготівлю дрів на кладовищі с.Пузирки"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та квартплату, що надаються КП «Глухівціводоканал» споживачам в смт.Глухівці"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про утворення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Глуховецької селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт щодо порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт, на яких можуть відбувати покарання особи, засудженні за вироком суду до суспільно-корисних робіт на 2021 рік"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Глуховецької селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про схвалення проєкту рішення селищної ради "Про бюджет Глуховецької територіальної громади на 2021 рік"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про створення опікунської ради та затвердження Положення про опікунську раду виконавчого комітету Глуховецької селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про створення житлової комісії при виконавчому комітеті Глуховецької селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про стан сплати податків до бюджету Глуховецької селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства щодо виконання заходів, спрямованих на запобігання і протидії корупції у виконавчому комітеті Глуховецької селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про розгляд клопотання КП "Темп" смт. Бродецьке щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про реалізацію проєкту "Поліцейський офіцер громади"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження Графіку особистого прийому громадян посадовими особами виконавчого комітету Глуховецької селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про погодження тарифу на теплову енергію"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Глуховецької селищної ради та затвердження посадового складу"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт, на яких можуть відбувати покарання особи, засудженні за вироком суду до громадських робіт на 2021 рік"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження номенклатури справ Глуховецької селищної ради на 2021 рік"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Глуховецької селищної ради на 2021 рік"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчих органах Глуховецької селищної ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

"Про затвердження Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Глуховецької селищної ради"