Дата: 28.04.2023 09:56

28.04.2023 року, о 12.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про визначення місця розташування дошки вшанування пам'яті загиблих воїнів та Алеї Слави .

Доповідає: Кулеша М.О., директор Центру культури та дозвілля Глуховецької селищної ради

2. Про відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

3. Про знесення бетонного постаменту, який розташований перед будинком культури в смт.Глухівці.

4. Про  розміщення літньої сцени в парковій зоні перед будинком культури в смт.Глухівці.

5. Про перенесення ігрового майданчика, який розташований перед будинком культури в смт.Глухівці на «трикутник» біля стадіону.

6. Про встановлення обмежень руху автомобільного транспорту  вздовж  пішохідної зони по вулиці Шкільна в смт.Глухівці.

Доповідає: Амонс О.А., селищний голова

7. Про встановлення обмеження руху автомобільного транспорту  по вулиці Прибережна в смт.Глухівці.

Доповідає: Амонс О.А., селищний голова

8. Про проведення на території Глуховецької ТГ виїздних консультативних прийомів лікарів КП «Козятинська ЦРЛ»

Доповідає: Кобернюк Д.О., т.в.о. директора КП «ЦПМСД Глуховецької селищної ради.

9. Про зарахування коштів до доходів бюджету Глуховецької селищної територіальної громади.

Доповідає: Гайдучок Т.М., начальник фінансового відділу Глуховецької селищної ради.

10. Про результати проведення щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів, які входять  до складу Глуховецької територіальної громади.

Доповідає: Ткаченко Л.Ф.,начальник управління

11. Про затвердження протоколу №3 засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

Доповідає: Амонс О.А., селищний голова

12. Про  встановлення  факту  здійснення догляду за  особою з інвалідністю I чи II групи або особою, яка потребує постійного  догляду для супроводу

такої особи для виїзду за межі України.

Доповідає: Загарія Л.В., начальник відділу соціального захисту та охорони здоров'я Глуховецької селищної ради.

13. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання малолітньої дитини -Стаценка Богдана Олександровича, 02.10.2019 року народження.

Доповідає: Баришпол О.Ю. , начальник служби у справах дітей Глуховецької селищної ради.

14. Про розчищення придорожньої смуги автомобільної дороги Пляхова-Непедівка-Білопілля  О-02-08-04.

Доповідає: Амонс О.А., селищний голова

15. Про надання дозволу щодо видалення та проведення санітарної обрізки зелених насаджень

Доповідає:Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету

16. Про надання дозволу на підключення домогосподарства до системи централізованого водопостачання

Доповідає:Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету

17.Про надання дозволу на проведення індивідуального опалення.