Оголошення про засідання 3 сесії 7 скликання депутатів Глуховецької селищної ради

Дата: 14.02.2018 09:04

21 лютого 2018 року в приміщенні Глуховецької селищної ради відбудеться засідання 3 сесії 7 скликання депутатів Глуховецької селищної ради.

Порядок денний 3 сесії 7 скликання

1. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 21 грудня 2017 року №29 «Про селищний бюджет на 2018 рік»
  2. Про затвердження звіту Непедівської сільської ради про виконання сільського бюджету за 2017 рік.
  3. Про затвердження звіту Глуховецької селищної ради про виконання селищного бюджету за 2017 рік
  4. Про затвердження порядку та нормативу відрахування до загального фонду селищного бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями
  5. Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період у Глуховецькій селищній раді.
  6. Про затвердження розпоряджень сільської голови виданих в міжсесійний період у Непедівській сільській раді.
  7. Про порядок перерахування частини чистого прибутку комунальними підприємствами.
  8. Про програму підтримки КП «Глухівціводоканал»
  9. Про програму «Сприяння покращення умов обслуговування коштів місцевого бюджету Управлінням Державної казначейської служби України у Козятинському районі та м.Козятині Вінницької області на 2018 рік»
  10. Про встановлення граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування
  11. Про внесення змін до рішення Глуховецької селищної ради №240 від 14.07.2017р.
  12. Про підтримку кандидатури Амонса О.А. як представника до госпітальної ради Північного госпітального округу від Глуховецької ОТГ
  13. Про співфінансування проектів (заходів) , спрямованих на розвиток системи здоров’я у сільській місцевості.
  14. Про пільговехарчування дітей окремих категорій в дошкільному та загальноосвітніх закладах Глуховецької селищної ради
  15. Про затвердження проектно-кошторисної документаціїна проведення капітального ремонту ділянок дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування /Пляхова-Непедівка -Білопілля/ - Глухівці км2+500-км3+000 (вул. Героїв Майдану) в смт Глухівці, Козятинського району Вінницької області
  16. Про затвердження проектно-кошторисної документаціїна проведення капітального ремонту ділянок дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування /Жежелів-Глухівці-Панасівка/ в с. Гурівці (вул. Центральна), Козятинського району, Вінницької обл.
  17. Про прийняття на баланс Глуховецької селищної ради основних засобів та інших матеріальних цінностей ДНЗ «Берізка».
  18. Про прийняття на баланс Глуховецької селищної ради основних засобів та інших матеріальних цінностей ГлуховецькоїСЗШ І-ІІІст; Непедівського ЗНВК І-ІІІст. «Школа-дитячий садок»;Гурівецької філіїНепедівського ЗНВК І-ІІІст. «Школа-дитячий садок»
  19. Про порядок надання допомоги при народженні дитини.
  20. Про виділення матеріальної допомоги на лікування.
  21. Про виділення матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі.
  22. Про виділення матеріальної допомоги на ремонтдаху

Земельні питання.

22.Про надання земельних ділянок в користування

23. Про припинення права користування земельними ділянками