«А жінка в світ приходить для любові»

Дата: 07.03.2018 10:24

Напередодні Міжнародного жіночого дня у Непедівському сільському клубі відбувся святковий концерт «А жінка в світ приходить для любові».

Зі сцени прекрасних жінок із цим чудовим святом привітали хореографічною композицією, музичними виступами дитячий вокальний ансамбль «Подільський віночок» та «Козачата», дівочий вокальний гурт «Непедівські щебетушки», вокальний колектив «Непедівський світанок», Ілона Анжуловська. Гумористичний дует «Веселі хлопці» привітали віршем та гумористичною сценкою. Учасники драматичного гуртка виступили із гумористичною постановкою про стосунки між тещею та зятем. Також вітання для жінок пролунали від ведучих свята Вадима та Владислава Панасюків.

Із привітаннями виступили староста села Корніюк Галина Олександрівна та голова Глуховецької селищної ради Амонс Олександр Анатолійович та подякували організаторам та учасникам за чудове свято.