Святковий концерт присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2018 16:40

8 травня 2018 року в приміщенні Будинку культури селища Глухівці, в День пам’яті та примирення та напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбувся святковий концерт.

Зі сцени, усіх жителів громади, привітав голова Глуховецької селищної ради Амонс Олександр Анатолійович.

На святковому концерті був присутній ветеран Другої світової війни Федір Григорович Андрійчук. Всі присутні в залі стоячи, оплесками подякували ветерану за його безсмертний подвиг у роки війни та привітали зі святом.

Зі сцени всіх привітали яскравими та чудовими художніми номерами Народний аматорський колектив української пісні «Берегиня», дитячий вокальне ансамбль «Дзвіночки», Зразковий колектив народного танцю «Подільський вітерець», чоловічий вокальний гурт «Добряни», вокальне тріо вчителів шкли. Своїми піснями радували слух солісти-вокалісти Інна Лавренюк, Юрій Побережник, Олександр Мінзов, Людмила Шимон, Олена Небіловська, Софія Слуцька. Антон Костюк виступив із віршем Глуховецької поетеси Раїси Бачинської.