Непедівчани відзначали День села та народне свято Івана Купала
Дата: 09.07.2018 19:45
Кількість переглядів: 959
У суботу, 6 липня, у Непедівці на центральній площі зібралося чи не все населення села. Було й багато гостей. Адже в цей день непедівчани відзначали відразу два свята День села та народне свято Івана Купала, урочисте проведення якого є вже традицією для мешканців села.
Зі святами всіх присутніх вітали солісти, народні та аматорські колективи.
Та найцікавіше відбувалося ближче до вечора. Це було справжнє феєричне театралізоване дійство — святкування ночі Івана Купала. У повітрі панувала якась загадкова магія, можна було спостерігати усі елементи і звичаї, за якими святкували цей день наші предки. Здавалося, час повернувся на багато років назад. Тут були хлопці та дівчата в національних костюмах, русалки і навіть Водяник. Не обійшлося, звісно, й без найвідомішого усім дійства цього дня — пускання молодими незаміжніми дівчатами віночків у воду. Всі дійства супроводжувалися піснями та запальними танцями, які тривали до самісінького ранку. Мешканці Непедівки та гості, що відвідали свято, отримали незабутні враження.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04328200/76a367f2a1cc84c7decaec1436eaaac0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04328200/74d34a1798d7dce83760b196bd631f89.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04328200/369c432bce8058923a61a4fc45d8409e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04328200/d8fff489244253a480f6bd2870ec6e59.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04328200/c00c4b730cb8a885d57f178e4e3c5644.jpg)