Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Глуховецької селищної ради (ОТГ)

Дата: 19.07.2018 15:10

ГЛУХОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА (ОТГ)

22130, смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області, вул. Шкільна, 41

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Глуховецької селищної ради (ОТГ).

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають:

Вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління".

Знають вимоги законодавства з питань місцевого самоврядування і державної служби, вільно володіють державною мовою, вміють добре користуватися комп’ютером.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо супротивних документів, основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційної та кадрової роботи.

Телефон для довідок: (043-42)-3-15-23.