День будівельника - 2018

Дата: 13.08.2018 13:26

12 серпня 2018 року в приміщенні Будинку культури селища Глухівці відбувся святковий концерт присвячений Дню будівельника.
Усіх жителів та присутніх привітав голова Глуховецької селищної ради Амонс Олександр Анатолійович та вручив подяки, тим хто брав та бере активну участь в розбудові нашого селища.
Зі сцени всіх привітали яскравими та чудовими художніми номерами Народний аматорський колектив української пісні «Берегиня», дитячий вокальне ансамбль «Дзвіночки», жіночий вокальний ансамбль «Душі криниця», Зразковий колектив народного танцю «Подільський вітерець», чоловічий вокальний гурт «Добряни», вокальне тріо «Джерельце». Своїми піснями радували слух солісти-вокалісти Борис Зільберман, Інна Лавренюк, Людмила Шимон, Софія Слуцька, Інна Плєхова. Чудовими фокусами вразив зал фокусник-ілюзіоніст Констянтин Козачук.