В ДНЗ "Берізка" пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата: 08.11.2018 23:10

З 29.10. по 2.11. в ДНЗ "Берізка" пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.
Вихователями, Інструктором з фізкультури, практичним психологом було підготовлено та проведено ряд заходів. У рамках тижня з основ безпеки дитини, у садочку пройшли розваги: «Електроприлади – наші помічники», "Ліки та хімічні речовини", "Вогонь друг, вогонь ворог", "Подорож у країну дорожніх знаків", лялькова вистава "Живіть у безпеці діти". Діти брали активну участь у розвагах: лікували лікарськими рослинами горло Ведмедику, навчали Шапокляк правил дорожнього руху ,Лисичку правилам поводження з електроприладами, приборкували вогонь та знайомилися з правилами гігієни, правилами поведінки з незнайомими людьми. Вихованці усвідомили необхідність дотримуватися правил безпечної поведінки в повсякденні.