Конкурс "Зіркова мрія" у м. Вінниця

Дата: 02.03.2020 11:15

Впродовж 18 - 21 лютого 2020 року у приміщенні Вінницького обласного Будинку культури учителя в рамках обласного мистецького фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії – 2020» відбувся обласний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020». Від Глуховецької ОТГ 19 лютого у конкурсі прийняла участь Ілона Анжуловська, учениця 8 класу Непедівського ЗНВК І-ІІІ ст. "Школа-дитячий садок", вихованиця Козятинської дитячої музичної школи (викладач вокалу Ілона Злоцька). Серед величезної кількості учасників з Вінницької області наша талановита зірочка виборола ІІ почесне місце. Вітаємо Ілону Анжуловську та бажаємо перемог у подальших вокальних конкурсах усіх рівнів!