XIII районний конкурс читців «Без України не було б Тараса»

Дата: 02.03.2020 11:23

27 лютого в Центральній районній бібліотеці відбувся XIII районний конкурс читців «Без України не було б Тараса»
У заході приймали участь 21 читець з Козятинського району, Від Глуховецької ОТГ у конкурсі було заявлено учасників гуртків художнього читання Гурівецької та Непедівської клубних установ та Пузирківського сільського клубу.
Конкурсну програму учасника складали два твори : твір Тараса Шевченка та твір сучасного українського автора патріотичного спрямування.
Розпочинали конкурс читці вікової категорії від 7 до 13 років та вибороли призові місця : Гороф'янюк Ірина с. Пузирки -І місце , Білецький Максим с.Пузирки–ІІ місце, Ткачук Ангеліна с.Панасівка–ІІ місце та Долюк Олександр с.Гурівці - ІІІ місце, Хроменкова Тетяна с.Гурівці - ІІІ місце.У віковій категорії з 14 до 18 років Харчук Анастасія с.Пузирки отримала ІІ місце. Вітаємо їх та бажаємо творчих успіхів та натхнення!