Повідомлення про тимчасове призупинення роботи об'єктів загального користування

Дата: 18.03.2020 11:57

Повідомляємо Вас про те, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України короновірусу COVID-19» (зі змінами) та рішення комісії з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Глуховецької селищної ради від 17 березня 2020 року починаючи з 17 березня 2020 року тимчасово призупиняється робота таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування розташованих на території громади до скасування обмежувальних заходів:
- усіх торгівельних закладів, крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС;
-ринків (крім продовольчої групи товарів);
- салонів красоти, перукарень;
-ресторанів, закладів громадського харчування, в тому числі барів, клубів, кафе, дискотек, інших підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням.
Дозволяється здійснювати роздрібну торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, провадити банківську, страхову та телекомунікаційну діяльність, а також торгівельну діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
2. Власники магазинів зобов'язані забезпечити персонал магазинів засобами індивідуального захисту (маски, рукавички тощо) та оптимізацію кількості покупців, що одночасно перебувають в закладах торгівлі, шляхом встановлення граничної чисельності споживачів в залежності від торгівельних площ та наявного обслуговуючого персоналу (касирів) з дотриманням безпечної відстані - 1м.