До уваги жителів Глуховецької об’єднаної територіальної громади!

Дата: 18.03.2020 11:58

До уваги жителів Глуховецької об’єднаної територіальної громади!
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ ТА МАСОВІ СКУПЧЕННЯ ЛЮДЕЙ!!!
Просимо Вас поставитися з розумінням та особистою відповідальністю до запроваджених заходів, які мають на меті запобігти поширенню цьому вірусному захворюванню та його локалізації.
Уникати крайнощів: не піддаватися панічним настроям, але і не легковажити небезпекою.
Ставитися з почуттям відповідальності, як до себе, так і до інших. Якщо ви маєте симптоми ГРВІ уникайте перебування в людних місцях та зверніться за лікарською допомогою.
Дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо правил визначеної на цей час особливої гігієни та поводження серед груп людей.
Бережіть себе та будьте здорові!
З повагою, селищний голова Олександр Амонс.