Оголошення про проведення дистанційного засідання позачергової сесії Глуховецької селищної ради

Дата: 06.04.2020 11:38

На підставі Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (№540-IX). та розпорядження селищного голови №55 від 03.04.2020 р.,07.04.2020 відбудеться дистанційне засідання позачергової сесії №30 Глуховецької селищної ради

Засідання позачергової сесії в дистанційному режимі буде проводитися за допомогою програми ZOOM Cloud Meetings. Для комфортного підключення надаємо посилання на інструкцій, в яких подано роз’яснення для встановлення програмного забезпечення на смартфон або персональний комп’ютер та підключення до онлайн засідання.

Інструкція по встановленню програми ZOOM Cloud Meetings на телефон

Інструкція по встановленню програми ZOOM Cloud Meetings на ноутбук та персональний комп’ютер (використовуючи персональний комп’ютер ОБОВ’ЯЗКОВО має бути підключено колонки, мікрофон та web-камера)

Посилання для завантаження програми ZOOM Cloud Meetings на персональний комп'ютер.

7 квітня, починаючи з 10.00, будуть проводитися тестові підключення з метою виявлення та усунення технічних проблем з програмним забезпеченням. Посилання для тестового підключення будуть опубліковані на сайті Глуховецької об’єднаної територіальної громади в розділі Оголошення.

Початок сесії о 14.00. За 20 хвилин до початку засідання сесії в розділі Оголошення буде опубліковано основне посилання для проведення засідання.

При виникненні проблем із підключенням телефонувати за номером: 097-138-38-65 Максимчук Олександр