Порядок денний та проекти рішень 31 сесії 7 скликання 14.05.2020 року

Дата: 30.04.2020 09:36

Порядок денний 31 сесії 7 скликання 14.05.2020 року

Проект рішення

"Про виділення коштів на виконання ремонтних робіт загального користування"

Проект рішення

"Про внесення змін до рішення 27 сесії Глуховецької селищної ради 7 скликання від 24 грудня 2019 року №478 "Про селищний бюджет Глуховецької об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"

Проект рішення

Додатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення 26 сесії 7 скликання Пузирківської сільської ради №1,0-26-7 "Про сільський бюджет на 2020 рік"

Проект рішення

"Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Глуховецької територіальної громади"

Проект рішення

"Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних активів з балансу Бродецької селищної ради"

Проект рішення

"Про внесення змін до структури апарату селищної ради"

Проект рішення

"Про надання частини основної щорічної відпустки селищному голові Амонсу О.А."

Проект рішення

"Про виділення матеріальної допомоги"

Земельні питання:

Проект рішення

"Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Проект рішення

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності"

Проект рішення

"Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок комунальної власності"

Проект рішення

"Про продаж земельних ділянок іншого сільськогосподарського призначення"

Проект рішення