НАБІР НА ТРЕНІНГОВУ ПРОГРАМУ ДЛЯ МОЛОДІ «SKILLS LAB: УСПІШНА КАР’ЄРА»

Дата: 22.09.2020 08:40

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАЛА НАБІР НА ТРЕНІНГОВУ ПРОГРАМУ ДЛЯ МОЛОДІ «SKILLS LAB: УСПІШНА КАР’ЄРА»

До участі запрошуються молоді люди віком 16-35 років, які бажають знайти або змінити місце роботи.

Тренінгова програма «Skills Lab: успішна кар’єра», допоможе прокачати головні навички, яких очікують сучасні роботодавці від працівника.

Ефективне планування кар’єри, критичне мислення, тайм-менеджмент та креативність – цим навичкам ще не навчають в навчальних закладах, але їх вже сьогодні потребують роботодавці.

На учасників очікують:

- 6 інтерактивних занять із розвитку 10 навичок майбутнього;

- Інтегрований відео-курс лекцій від провідних компаній, серед яких: Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль;

- практичні майстер-класи від HR;

- креативні челенджі та вправи на формування компетентностей майбутнього.

На фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме перед роботодавцями та отримати пропозицію стажування або ж запрошення на роботу.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень у понеділок та четвер із 17:30 до 19:30 год через додаток GooglMeet.

По завершенню навчального курсу слухачі отримають електронний сертифікат, за умови виконання 80% програмових завдань.

Участь у програмі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1bhZFhdomGaCRhjiSAkfCkjHTxOWVaEZMWuyEtIrUjDs/edit до 28 вересня 2020 року.

Деталі програми можна дізнатись у координатора Олени за телефоном 097 482 78 47 або ж написавши на електронну адресу ardvin.org@gmail.com

Результати тренінгової програми «Skills Lab: успішна кар’єра», весна 2020:

- кількість учасників - 41 особа, з яких 29 студентська молодь закладів ПТО Вінниччини.

- підготовлено 23 резюме та 23 самопрезентації, 2 учасників працевлаштовано під час навчання.

Про ініціативу:

Пакт заради молоді – 2020 започатковано у 2016 році з метою запровадження сучасних, європейських механізмів та підходів по роботі з молоддю та консолідація зусиль держави, громадськості та бізнесу для вирішення проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. Пакт реалізується Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту і Фонду ООН у галузі народонаселення. Станом на сьогодні ініціатива об’єднала 146 компанію та охопила заходами 18 міст України: Вінниця, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Суми, Київ, Дніпро, Луцьк, Кременчук, Харків, Запоріжжя, Олександрія, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Чернігів, Черкаси та Кривий Ріг.

Детальніше про Пакт: careerhub.in.ua/pact-for-youth Детальна інформація про ініціативу Пакту - https://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020/