Карантинні обмеження, які будуть діяти до 24 січня 2021 року

Дата: 16.01.2021 11:12

Карантинні обмеження, які будуть діяти до 24 січня 2021 року

Забороняється:

• Прийом відвідувачів у закладах громадського харчування.
  • Прийом відвідувачів у ТРЦ та інших розважальних закладах.
  • Прийом відвідувачів закладами культури (крім закладів із виробництва аудіовізуальних творів за умови дотримання визначених правил).
  • Проведення розважальних, спортивних, соціальних, рекламних масових заходів (крім роботи історико-культурних заповідників та організації гірськолижного дозвілля).
  • Проведення концертів та ярмарок, зокрема продуктових на новорічних та різдвяних святах ялинки.
  • Торгівля товарами, які не входять до списку дозволених (за винятком торгівлі з доставкою замовлень).
  • Діяльність непродовольчих ринків.
  • Прийом відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах (крім відвідування спортсменами національних збірних команд України).
  • Відвідування закладів освіти (крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти).

Дозволяється:

• Діяльність фінансових установ, операторів поштового зв'язку, медичної та ветеринарної практики, автозаправних комплексів (без зон харчування), комплексів з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом, служб із збирання та заготівлі відходів, готелів та санаторіїв (з обмеженням роботи зон спільного харчування), церков (з обмеженням кількості відвідувачів).
  • Робота закладів громадського харчування в аеропортах, навиніс та з адресною доставкою.
  • Прийом відвідувачів суб'єктами господарювання у сфері торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв'язку та друкованими ЗМІ, насінням та засобами захисту рослин, пальним (на торговельних площах, не менше ніж 60% яких призначено для торгівлі такими товарами).