Оголошення про засідання викрнавчого комітету

Дата: 28.01.2021 15:32

У п'ятницю, 29 січня 2020 року, о 14.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про виконання плану роботи виконавчого комітету Глуховецької селищної ради за 2020 рік.

2. Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку Глуховецької селищної ради за підсумками 2020 року.

3. Про стан роботи щодо вчинення нотаріальних дій та ведення реєстрації актів цивільного стану на території Глуховецької селищної ради.

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Глуховецької селищної ради за 2020 рік.

5. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та квартплату, що надаються КП «Глухівціводоканал» споживачам в смт.Глухівці.

6. Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Глуховецької селищної ради, затвердження її персонального складу та Положення.

7. Про призначення уповноваженої особи та структурного підрозділу з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території населених пунктів, що входять до складу територіальної громади.

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Глуховецької селищної ради.