Підписано меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції та Глуховецькою селищною радою

Дата: 09.02.2021 18:42
Кількість переглядів: 1196

Із процесом децентралізації та створенням територіальних громад в Україні розпочато глобальний проєкт «Поліцейський офіцер громади».

«Я ТУТ» - з таким меседжем проєкт «Поліцейський офіцер громади» був ініційований у 2018 році і офіційно стартував 29 травня 2019 року, коли 34 поліцейських офіцерів громади розпочали службу в 22-х територіальних громадах Дніпропетровської області.

Наразі на території 18 областей держави у 231 територіальній громаді вже працює 364 поліцейських у межах проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Мета проєкту - забезпечення кожної ОТГ офіцером поліції. Поліцейський офіцер громади - це офіцер поліції, який буде орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади, запобігатиме вчиненню правопорушень та злочинів, матиме повноваження у розслідуванні кримінальних проступків, контролюватиме напрямок дозвільної системи, безпеку дорожнього руху та буде проводити превентивну роботу з дітьми.

5 лютого відбулось підписання меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції та з головами усіх 59 територіальних громад Вінничини. В заході взяли участь очільник поліції області Іван Іщенко, Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов, Голова Вінницької обласної Ради В’ячеслав Соколовий, Глуховецький селищний голова Олександр Амонс та представники інших територіальних громад.