Оголошення про зміну адреси фактичного місцезнаходження відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей, управління містобудування, архітектурної діяльності, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та зем

Дата: 14.04.2021 10:31

Повідомляємо про зміну місцезнаходження відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей, управління містобудування, архітектурної діяльності, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та земельних відносин та служби у справах дітей Глуховецької селищної ради.

З 13 квітня 2021 року місцезнаходження вищевказаних відділів та адреса для прийому громадян: смт. Глухівці, вулиця Кар’єрна, 49 (будівля Глуховецької лікарні).

Вхід зі сторони колишнього приміщення кухні.