Ветерани війни, люди, чиїми руками кувалася перемога

Дата: 09.05.2021 09:31

Друга світова війна - особлива сторінка в житті усіх українців. Суворий час перекреслив мрії та плани кожного. Але з кожним роком страшна війна відходить у минуле, і багато хто вже не пам´ятає, та й може зовсім не знає про події тих років, тисячі перемог на всіх фронтах, з яких і склалася велика перемога. Однак є й такі люди, для кого війна навічно залишилася в серці і досі стоїть перед їх очима. Це ветерани війни, люди, чиїми руками кувалася перемога. У кожного з них нелегка доля. Кожен з них пройшов випробування війною.

Нині в Глуховецькій територіальній громаді проживає 4 особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни:

• Андрійчук Федір Григорович, мешканець смт.Глухівці;
  • Шостак Степан Панасович, мешканець смт.Бродецьке;
  • Лукашук Степан Дмитрович, мешканець с.Гурівці;
  • Лінартович Леонід Едуардович, мешканець с.Жежелів.

Стельмащук Надія Олександрівна, мешканка смт.Глухівці та Кайданович Лідія Ульянівна, мешканка смт.Бродецьке, народилися в місцях відбування батьками примусових робіт в роки Другої світової війни та мають статус жертв нацистських переслідувань.

30 мешканців громади мають статус сімей загиблих (померлих) ветеранів Другої світової війни:

• Іванюк Надія Савівна
  • Бурега Кароліна Іванівна
  • Побережник Людмила Петрівна
  • Бабій Іван Терентійович

У ці травневі дні низько вклоняємося всім, хто бився на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Україну. І хоча карантин вніс корективи у традиційне відзначення Дня Перемоги, кожен із нас може вшанувати пам'ять загиблих героїв, перебуваючи вдома, а живих ветеранів війни привітати , здійснивши телефонний дзвінок або написавши листа. З нагоди Дня Перемоги щиро зичимо ветеранам-учасникам бойових дій, героям трудового фронту, дітям війни міцного здоров'я, бадьорості духу,д овгих років життя, миру та родинного затишку.

Світла вічна пам'ять загиблим та померлим героям війни.

Миру й розквіту рідній Україні!