Відкриття поліцейської станції Глуховецької територіальної громади в смт. Бродецьке

Дата: 22.06.2021 16:00

21 червня селищний голова Олександр Амонс та начальник відділення поліції №2 Хмільницького РВП полковник поліції Роман Андрущак урочисто відкрили поліцейську станцію Глуховецької територіальної громади в смтБродецьке. Відкриття відбулося в межах реалізації проекту авторства Національної поліції України, що передбачає функціонування у кожній територіальній громаді поліцейської станції та поліцейського офіцера громади.

Відтепер наша громада, до якої входять 17 сіл, в яких проживають більше 11 тисяч населення, отримала свого поліцейського офіцера громади. Ним став майор поліції Микола Дзюба. Саме він переміг у конкурсному відборі та успішно закінчив тримісячний курс навчання за спеціалізацією.

Селищною радою було виділено приміщення в будівлі Бродецької амбулаторії для розміщення поліцейської станції. За кошти місцевого бюджету проведено ремонт приміщення та закуплено меблі.

Роман Андрущак вручив подяки за участь у реалізації проєкту СВГ «Білінського» та праціникам КП «Темп».

Проект передбачає, що офіцер громади повинен забезпечувати правопорядок на своїй території, постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Тому бажаємо нашому поліцейському офіцеру плідної роботи, а ми всіляко йому допомагатимемо у його повсякденній діяльності.