Засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради 28.09.2021 року

Дата: 24.09.2021 16:48

28.09.2021 року, о 15.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про початок опалювального сезону 2021-2022 рр на території Глуховецької територіальної громади.

2. Про готовність комунальних    установ, що знаходяться на території Глуховецької територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.

3. Про роботу з неблагополучними сім'ями.

4. Про схвалення Прогнозу бюджету Глуховецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

5. Про проведення Дня смт.Бродецьке.

6. Про  проведення  Дня  працівників освіти.

7. Про участь у реалізації експериментального проекту з організації в Глуховецькій територіальній громаді соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.01.2021 року№7 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Глуховецької селищної ради».

9. Різне.