Засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради 29.10.2021 року

Дата: 29.10.2021 09:12

У п'ятницю, 29 жовтня 2021 року, о 13.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про проведення Дня смт.Глухівці.
  2. Про затвердження результатів конкурсів «Кращий будинок» та «Кращий під'їзд багатоквартирного будинку».
  3. Про затвердження розпорядження селищного голови.
  4. Про надання малолітній особі статусу дитини , позбавленої батьківського піклування.
  5. Про надання неповнолітній особі статусу дитини , позбавленої батьківського піклування.
  6. Про затвердження тарифу на послуги з централізованого водопостачання, що надаються КП «Забава» Глуховецької селищної ради споживачам в с.Білопілля, с.Вернигородок , с.Велике, с.Верболози.
  7. Про розгляд клопотання ТОВ «ТЕПЛОВА КОМПАНІЯ 1991» щодо встановлення тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та організацій.
  8. Про надання дозволу на підключення домогосподарств до системи централізованого водопостачання.
  9. Про надання дозволу на присвоєння та зміну поштової адреси об'єктам нерухомого майна.
  10. Про надання дозволу на встановлення індивідуального опалення.
  11. Про надання дозволу на проведення обрізки зелених насаджень.