Дата: 11.08.2022 09:36

Оголошення про наявність вакантної посади головного спеціаліста відділу архітектурної діяльності, комунальної власності та житлово-комунального господарства і благоустрою Управління містобудування, архітектурної діяльності, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та земельних відносин Глуховецької селищної ради.

Основні посадові обов’язки головного спеціаліста відділу:

· Ведення роботи з питань комунальної власності благоустрою та житлово-комунального господарства в населених пунктах Глуховецької територіальної громади.

Вимоги:

· Повна вища освіта відповідного професійного спрямування;

· Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

· Знання вимог чинного законодавства з питань місцевого самоврядування;

· Вільне володіння державною мовою;

· Впевнений користувач ПК MS Office;

· Вміння користуватись офісною технікою.

Кандидат на посаду має подати до 25 серпня 2022 року на електронну адресу – alexwest72@ukr.net наступні документи:

· Заяву;

· Заповнену особову картку;

· Копії документів про освіту, про досвід роботи та паспорту.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном (043-42)-3-15-23.

Співбесіда відбудеться 26 серпня 2022 року о 10:00 за адресою: смт Глухівці, вул. Шкільна, 41 (приміщення селищної ради)