Дата: 12.08.2022 08:27

12 серпня 2022 року о 14-00 годині у приміщенні Глуховецької селищної ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету.

Порядок денний:

1. Про проведення ліквідації захаращеності в лісах , які перебувають в комунальній власності, силами місцевого населення та працівників комунальних підприємств для забезпечення дровами домогосподарств мешканців пільгових категорій, що проживають в населених пунктах Глуховецької територіальної громади та об'єктів цивільної інфраструктури територіальної громади, які опалюються за рахунок твердопаливних котлів та пічного опалення.

2. Про надання дозволу Козятинській дільниці відділення АТ «Вінницягаз» на проведення земляних робіт в с.Кашперівка Хмільницького району Вінницької області.