30 вересня 2022 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 29.09.2022 09:36

30.09.2022 року, о 12.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Глуховецької селищної ради на 2022- 2024 роки. Доповідає: Загарія Л.В.

2.Про внесення змін до програми додаткових гарантій соціального захисту Глуховецької територіальної громади на 2022-2024 роки. Доповідає: Загарія Л.В.

3.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Глуховецької селищної ради від 12.03.2022 року №51 «Про утворення місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій , здійснення заходів з територіальної оборони та мобілізації і надання термінової допомоги постраждалому населенню в умовах воєнного стану на території Глуховецької територіальної громади та затвердження Порядку про його використання» Доповідає: Ковальчук І.Л.

4.Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання Глуховецької селищної ради від 22.12.2021 року №424 «Про бюджет Глуховецької селищної територіальної громади на 2022 рік». Доповідає: Гайдучок Т.М.

5.Про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету. Доповідає: Гайдучок Т.М.

6.Щодо затвердження висновку про доцільність поновлення батьківських прав гр.Казмірчук Оксани Вікторівни. Доповідає: Баришпол О.Ю.

7.Про призначення Дубрової Ганни Михайлівни піклувальником над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, – Салієнком Кирилом Віталійовичем,31.01.2007 року народження Доповідає: Баришпол О.Ю.

8.Про призначення Дубрової Ганни Михайлівни піклувальником над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, – Салієнко Максимом Віталійовичем, 27.08.2008 року народження. Доповідає: Баришпол О.Ю.

9. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна неповнолітньої дитини

10.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Глуховецької селищної ради та її складу» від 22.12.2020 року№16. Доповідає: Ковальчук І.Л.