4 листопада 2022 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 03.11.2022 14:25

У п'ятницю, 04 листопада 2022 року, о 12.00 годині у приміщенні Глуховецької селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Глуховецької селищної ради на 2022- 2024 роки.

Доповідає: Загарія Л.В.-начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Глуховецької селищної ради.

2. Про виплати одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих або померлих внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини.

3. Про визначення уповноваженого виконавчого органу щодо складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду,затвердження Положення про складання акту встановлення факту здійснення догляду та зразка акту встановлення факту здійснення догляду.

4. Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання Глуховецької селищної ради від 22.12.2021 року №424 «Про бюджет Глуховецької селищної територіальної громади на 2022 рік».

Доповідає: Гайдучок Т.М.-начальник фінансового відділу Глуховецької селищної ради.

5. Про доцільність продовження терміну перебування до 6 місяців малолітнього – ______________________________,______ року народження до КНП «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки» на повне державне утримання.

6. Про доцільність продовження терміну перебування до 6 місяців малолітнього – ______________________________________, ____________ року народження, до КНП «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки» на повне державне утримання.

7. Про доцільність позбавлення батьківських прав ___________________________________, жительки _______________ відносно малолітніх дітей ________________________________________ ,_____________ року народження, ____________________________________, ______________ року народження.

8. Про надання дозволу на вчинення правочинів __________________________________________ - матері та батькові - ____________________________________ щодо житлового будинку, за адресою: _____________________________________________________ який належить на праві власності малолітній доньці -__________________________, __________________ року.

9. Про постановку на квартирний облік _____________________________ дитини, позбавленої батьківського піклування. Доповідає: Баришпол О.Ю.-начальник Служби у справах дітей Глуховецької селищної ради. 10. Щодо надання згоди про проведення психіатричного огляду, госпіталізації та надання психіатричної допомоги малолітній дитині - ____________________________, ____________ року народження, без згоди матері __________________________.

11. Про здійснення повідомної реєстрації колективного договору.

Доповідає: Ковальчук І.Л.-керуюча справами виконавчого комітету

12. Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії.

13. Різне.