Громадська організація «Ла Страда-Україна»

Дата: 07.11.2022 16:44

Громадська організація «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на забезпечення гендерної рівності, миробудування, запобігання гендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

Також, ГО «Ла Страда-Україна» має 20-річний досвід організації роботи Національних "гарячих" ліній.

Телефон Національної гарячої лінії із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного) та телефон Національної гарячої лінії для дітей та молоді 0 800 500 225 або 116 111 (з мобільного).