31.01.2023 року відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради

Дата: 30.01.2023 20:20

31.01.2023 року, о 12.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12.03.2022 року №51 «Про утворення місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, здійснення заходів з територіальної оборони та мобілізації і надання термінової допомоги постраждалому населенню в умовах воєнного стану на території Глуховецької територіальної громади та затвердження Порядку про його використання».

Доповідає: Гайдучок Т.М., начальник фінансового відділу Глуховецької селищної ради

2. Про виділення коштів з резервного Фонду селищного бюджету.

3. Про затвердження протоколу комісії з питань ТЕБ та НС при Глуховецькій селищній раді «Про виділення матеріалів з місцевого матеріального резерву Глуховецької територіальної громади».

Доповідає: Амонс О.А., селищний голова

4. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна.

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник Служби у справах дітей Глуховецької селищної ради.

5. Про затвердження висновку щодо доцільності звільнення від здійснення повноважень опікуна.

6. Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

7. Про доцільність продовження терміну перебування до 6 місяців малолітньої дитини - в КНП «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки»

8. Про створення міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Доповідає: Загарія Л.В., начальник відділу соцзахисту населення та охорони здоров'я Глуховецької селищної ради.

9. Про надання дозволу щодо видалення та проведення санітарної обрізки зелених насаджень.

Доповідає: Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету

10. Про затвердження списків громадян Глуховецької ТГ , яким надається дозвіл на заготівлю дрів (неділового лісу) для опалення домогосподарств.

Доповідає: Амонс О.А., селищний голова

11. Про надання дозволу на підключення домогосподарства до системи централізованого водопостачання.

Доповідає: Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету

12. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на житло.