28 лютого 2023 року у відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради

Дата: 27.02.2023 18:22

28.02.2023 року, о 10.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1. Про  хід  виконання програми соціально – економічного розвитку  Глуховецької селищної ради за підсумками  2022 року.

Доповідає: Комісарчук Д.В., головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій селищної ради

2. Про  стан роботи  по вчиненню   нотаріальних  дій  та ведення реєстрації актів цивільного стану на території  Глуховецької селищної  ради  за  2022 рік.

Доповідає: Мельничук К.В., секретар селищної ради.

3. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Глуховецької селищної ради в 2022 році.

Доповідає: Гнатюк Р.О., начальник відділу організаційно- правової роботи та державної реєстрації

4. Про оновлення складу постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Глуховецької  територіальної громади,  затвердженої рішенням виконавчого комітету Глуховецької селищної ради від 28.05.2021 № 93.

Доповідає: Ковальчук І.Л., керуючий справами виконавчого комітету.

5. Про організацію роботи з охорони культурної спадщини на території Глуховецької територіальної громади.

Доповідає: Миклін О.В.-начальник відділу освіта, культури, молоді та спорту селищної ради.

6. Про затвердження протоколу комісії з питань ТЕБ та НС при Глуховецькій селищній раді «Про виділення матеріалів з місцевого матеріального резерву Глуховецької територіальної громади».

Доповідає: Амонс О.А.,селищний голова

7. Про постановку на квартирний облік громадян при виконавчому комітеті Глуховецької селищної ради дитини, позбавленої батьківського піклування.

Доповідає: Ковальчук І.Л., керуючий справами виконавчого комітету.

8. Про надання дозволу щодо видалення та проведення санітарної обрізки зелених насаджень

9. Доповідає: Амонс О.А.,селищний голова

Про надання військовій частині дозволу на заготівлю  дрів .

10. Про затвердження списків громадян Глуховецької ТГ, яким надається дозвіл  на заготівлю  дрів (неділового лісу) для опалення домогосподарств.

Доповідає: Ковальчук І.Л., керуючий справами виконавчого комітету.

11. Про надання дозволу на проведення індивідуального опалення в квартирі.