31 березня 2023 року відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради

Дата: 31.03.2023 08:54

31.03.2023 року, о 12.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1.Про проведення місячника з благоустрою території населених пунктів   Глуховецької селищної ради.

Доповідає:Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету

2.Про надання дозволу на коригування проєктно-кошторисної документації "Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Кар'єрна (від ГРП-2 до перехр. з вулицею ім.К.Г.Богачука) в смт.Глухівці    Хмільницького району Вінницької області".

Доповідає:Амонс О.А., селищний голова

3. Про внесення змін до складу міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Доповідає: Загарія Л.В., начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я

4. Про надання неповнолітній особі - Салієнку Максиму  Віталійовичу,  27.08.2008 року народження,  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей

5. Про надання неповнолітній особі – Салієнку Кирилу Віталійовичу, 31.01.2007  року народження,  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей

6. Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітнім – Казмірчуком Анатолієм Тарасовичем, 15.03.2015 року народження.

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей

7. Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньої – Казмірчук Діани Тарасівни, 31.05.2009 року народження                                          .

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей

8. Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньої – Казмірчук Марії Тарасівни, 16.11.2011 року народження                                          .

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей

9. Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітнім – Казмірчуком Михайлом Тарасовичем, 16.11.2011 року народження.

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей

10. Про  призначення  Довгалюк Юлії Миколаївни опікуном над дитиною, позбавленою батьківського піклування, - Довгалюком Богданом Юрійовичем,12.12.2010 року народження.

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей

11. Про доцільність поновлення батьківських прав Казмірчука Тараса Анатолійовича, жителя смт Бродецьке.

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей

12. Про надання дозволу щодо видалення та проведення санітарної обрізки зелених насаджень.

Доповідає:Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету

13. Про затвердження списків громадян Глуховецької ТГ, яким надається дозвіл  на заготівлю  дрів (неділового лісу) для опалення домогосподарств.

Доповідає:Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету

14. Про надання дозволу на проведення індивідуального опалення.