31.05.2023 року, о 10.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради

Дата: 31.05.2023 08:16

31.05.2023 року, о 10.00 год. у залі засідань Глуховецької селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Глуховецької селищної ради з наступним порядком денним:

1.Про відзначення Міжнародного дня  захисту дітей та затвердження плану

заходів.

Доповідає:Миклін О.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

2.Про організацію громадських робіт у 2023 році.

Доповідає:Гнатюк Р.О., начальник відділу організаційно-правової  роботи та державної   реєстрації

3.Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації

«Капітальний ремонт дорожнього покриття ділянок дороги (дороги до

кладовища) по вулиці Степова в смт.Бродецьке Хмільницького району  Вінницької області».

Доповідає: Амонс О.А., селищний голова

4. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації

«Капітальний ремонт приміщення котельні з заміною котла  у ліцеї  Глуховецької селищної ради за адресою: смт.Глухівці, вул.Шкільна,  4».

5. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної

документації «Капітальний ремонт з заміною твердопаливного котла в

котельні Гуровецької філії Непедівського ліцею за адресою: с.Гурівці,

вул.Шкільна, 7»

6. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної

документації «Реконструкція будівлі  Глуховецької селищної ради під будівлю Амбулаторії загальної практики та сімейної медицини за адресою: Вінницька область Хмільницький район смт.Глухівці вул.Шкільна, 41».

Доповідає: Амонс О.А., селищний голова

7.Про доцільність  продовження терміну перебування  на повному

державному  утриманні малолітньої дитини -  Погребняка Іллі Вікторовича, 02.08.2022  р.н., в КНП «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки».

Доповідає: Баришпол О.Ю., начальник служби у справах дітей Глуховецької селищної ради

8. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр.Погребняк Людмили Миколаївни,  жительки села Жежелів відносно малолітньої дитини - Погребняка Іллі Вікторовича,  02.08.2022  року народження.

9.Про доцільність позбавлення батьківських прав  гр.Матвєєва Максима Віталійовича,  жителя села Дударків Бориспільського району Київської області,  відносно малолітньої дитини -  Матвєєва Даніїла Максимовича, 03.02.2020   року народження.

10. Щодо визначення способу участі батька  Подгорчука Сергія Дмитровича, жителя села Жежелів у вихованні малолітньої дитини Подгорчука Назара Сергійовича, 30.11.2013 року народження.

11.Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна

неповнолітньої дитини – Ткачука Руслана Олександровича,16.05.2007 року народження.

12.Про створення Координаційного центру підтримки  цивільного населення при Глуховецькій селищній раді та затвердження   Положення.

Доповідає: Загарія Л.В.,начальник відділу созахисту населення Глуховецької селищної ради

13.Про недопущення випадків  загибелі людей на водних об’єктах населених пунктів Глуховецької територіальної громади  в період літнього купального сезону 2023 року.

Доповідає:Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету

14.Про розгляд клопотання КП «Глухівціводоканал» щодо підняття тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Доповідає: Безнощук Д.Л., директор КП «Глухівціводоканал»

15.Про надання дозволу КП «Забава»  на проведення земляних робіт в с.Білопілля Хмільницького району Вінницької області.

16.Про розгляд колективного звернення жителів села Жежелева.

17.Про надання дозволу щодо видалення та проведення санітарної обрізки зелених насаджень.

Доповідає: Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету Глуховецької селищної ради

18. Про надання дозволу на підключення домогосподарства

до системи централізованого водопостачання

Доповідає: Ковальчук І.Л., керуюча справами виконавчого комітету  Глуховецької селищної ради

19. Про надання дозволу гр.Полонському Андрію Васильовичу на переховання останків померлого гр.Полонського Василя Демидовича.

Доповідає: Гнатюк Р.О., начальник відділу організаційно-правової  роботи та державної

реєстрації

20. Про взяття на квартирний облік особи з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни  гр.Борзікова Романа Сергійовича.