ГЛУХОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Вінницька область, Хмільницький район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

УВАГА! Конкурс з відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Дата: 04.07.2023 09:09
Кількість переглядів: 52

Виконавчий комітет Глухівецької селищної ради оголошує конкурс з відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Перегляди

Виконавчий комітет Глуховецької селищної ради повідомляє про проведення конкурсного відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу, а саме:

  1. земельна ділянка площею 0,0300 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, місцезнаходження – с. Вернигородок вул. Центральна, 37 Д, Хмільницький район, Вінницька область.

  2. земельна ділянка площею 0,1500 га  іншого сільсько-господарського призначення, місцезнаходження с. Вернигородок вул. Центральна, 94, Д, Хмільницький район, Вінницька область.

  3.  земельна земельна ділянка площею 3,7051 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, місцезнаходження – с. Вернигородок вул. Центральна, 54 А, Хмільницький район, Вінницька область.

Мета проведення оцінки: визначення ціни земельних ділянок за експертною грошовою оцінкою, що підлягає продажу.
Кінцевий термін подання документів – 25.07.2023р. Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого комітету Глуховецької селищної ради за адресою: 22130, Вінницька обл., смт Глухівці, вул.  Шкільна, 41, з понеділка по четвер з 8-00 до 17 години, в п’ятницю з 8-00 до 15-00 години, перерва з 13-00 до 14-00 години.
Конкурс  відбудеться:  27.07.2023р. за адресою: 22130, Вінницька обл., Хмільницький район, смт Глухівці вул. Шкільна, 41, актова зала, о 10-00 год.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Глуховецької селищної ради заяву на участь у конкурсі.
До заяви претендент конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах, які у місцях склеювання повинні містити відбитки печатки учасника конкурсного відбору.
 В першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститись конкурсна документація, яка подається у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою у запечатаному конверті та має містити:
 – копію установчого документа претендента;
 – копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
 – копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
 – інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для проведення оцінки майна);
 – письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами.
 На конверті має бути зазначено:
 маркування: «Конкурсна документація»;
 повне найменування і місцезнаходження замовника;
 назва об’єкта оцінки;
 повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «На конкурс» повинна міститись пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт (окремо по кожному об’єкту оцінки).
 На конверті має бути зазначено:
 маркування: «На конкурс»;
 повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.
 
 Вартість оцінки повинна включати в себе вартість рецензування.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається.

Телефон для довідок: (097)811-90-14

 

Начальник Управління містобудування,

архітектурної діяльності, комунальної

власності, житлово-комунального господарства,

благоустрою та земельних відносин                               Леонід Ткаченко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь