ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Стратегії розвитку Глуховецької селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2026 року

Дата: 02.10.2023 14:51

ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ
до Стратегії розвитку

Глуховецької селищної об’єднаної територіальної громади

на період до 2026 року

Глуховецька селищна рада розробляє Стратегію розвитку Глуховецької селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2026 року (далі – Стратегія).
Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.
Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.
За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.
Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Глуховецької громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
2. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки.
3. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.
4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
5. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії Глуховецької селищної ради.
6. Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 30 жовтня 2023 року 18.00 год.

Проєкти надсилайте на e-mail Глуховецької селищної ради з поміткою «Проєкти до Стратегії».
Якщо у Вас виникли питання звертайтеся будь ласка за номером телефону 0686006809
Колеснік Юлія Петрівна, головний спецаліст відділу економіки та інвестицій.