УВАГА! Конкурс з відбору експертів- суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оці нки земельних ділянок

Дата: 13.10.2023 13:44

Виконавчий комітет Глухівецької селищної ради оголошує к онкурс з відбору експертів- суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної гро шової оцінки земельних ділянок

Виконавчий комітет Глуховецької селищної ради повідомляє про пров едення конкурсного відбору експертів- суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу, а саме:

1. земельна ділянка площею 0,0841 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі,  місцезнаходження – с.Кашперівка, вул.Фурманівка,1А,  Хмільницький район, Вінницька область.

2. земельна ділянка площею 0,0200 га для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі,  місцезнаходження – с.Кашперівка, вул.Шевченка,1А,  Хмільницький район, Вінницька область

3. земельна ділянка площею 6,7112 га  іншого сільсько- господарського призначення, місцезнаходження –  с. Вернигородок вул.Шкільна, 36, Хмільницький район,  Вінницька область.

4.  земельна ділянка площею 2,8563 га для іншого  сільськогосподарськогопризначення, місцезнаходження – с. Велике,вул.Чкалова, 19, Хмільницький район, Вінницька область.

Мета проведення оцінки: визначення експертної грошової оцінки  земельних ділянок , що підлягають продажу. Кінцевий термін подання документів – 25.07.2023р.

Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого к омітету Глуховецької селищної ради за адресою: 22130, Вінницька обл., смт Глухівці, вул.  Шкільна, 41, з понеділка по четвер з 8-00 до 17 години, в п’ятницю з 8-00 до 15- 00 години, перерва з 13-00 до 14-00 години.

Конкурс  відбудеться:  07.11.2023р. за адресою: 22130, Вінницька обл., Хмільницький район, смт Глухівці вул. Шкільна, 41, актова зала, о 10-00 год.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Глуховецької селищної ради заяву на участь у конкурсі. До заяви претендент конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах, які у  місцях склеювання повинні містити відбитки печатки учасника конку рсного відбору.  В першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститись конкурсна документація, яка подається у письмовій формі за підписом уповноваженої особи уча сника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою у запечатаному конверті та має містити:  – копію установчого документа претендента;  – копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, завірені їх німи особистими підписами;  – копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;  – інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досв іду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатк ово залучаються ним для проведення оцінки майна);  – письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписам и.

На конверті має бути зазначено:  маркування: «Конкурсна документація»;  повне найменування і місцезнаходження замовника;  назва об’єкта оцінки;  повне найменування (прізвище, ім’я, по- батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційн ий код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. У другому конверті з позначкою «На конкурс» повинна міститись пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт (окремо по кожному об’єкту оцінки).  На конверті має бути зазначено:  маркування: «На конкурс»; повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційн ий код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Вартість оцінки повинна включати в себе вартість рецензування. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несво єчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається. Телефон для довідок: (097)811-90-14

Начальник Управління містобудування, архітектурної діяльності, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та земельних відносин                               Леонід Ткаченко