Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 29.11.2023 17:44

27 листопада

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 27 та листопада 2023 року у закладах середньої освіти Глуховецької селищної ради практичними психологами та соціальними педагогами ліцеїв та гімназій було проведено ряд заходів з метою підвищення обізнаності громадян про всі форми насильства, а також про методи недопущення і комплексного реагування на будь-які його прояви:

• акція « Наші долоньки проти насильства»
  • дружнє коло з елементами тренінгу « Скажи насильству «Ні!»
  • інтерактивне заняття «Що таке насильство?»
  • гра « Добро і зло» - інформаційні лінійки

Також фахівцем із соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг Глуховецької селищної ради» було проведено вуличну акцію "Зупини насилля". Під час акції було роздано тематичні інформаційні буклети .

28 листопада

В закладах середньої освіти проведено ряд заходів з метою формування в учасників навчального процесу нетерпимого ставлення до насильства, підвищення обізнаності з питань насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми: - перегляд відео « Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?», - Гра-квест « Світ без насильства» - заняття з елементами тренінгу «Добро починається з тебе»