УВАГА! Конкурс з відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Дата: 10.07.2024 15:23
Кількість переглядів: 17

Виконавчий комітет Глухівецької селищної ради оголошує конкурс з відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Перегляди Виконавчий комітет Глуховецької селищної ради повідомляє про проведення конкурсного відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу, а саме:

1. земельна ділянка площею 0,0188 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, місцезнаходження – селище Глухівці, вул. Героїв Майдану,62, Хмільницький район, Вінницька область.

Мета проведення оцінки: визначення експертної грошової оцінки земельних ділянок , що підлягають продажу.

Кінцевий термін подання документів – 06.08.2024р. Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого комітету Глуховецької селищної ради за адресою: 22130, Вінницька обл., смт Глухівці, вул. Шкільна, 4, з понеділка по четвер з 8-00 до 17 години, в п’ятницю з 8-00 до 15-00 години, перерва з 13-00 до 14-00 години.

Конкурс відбудеться: 07.08.2024р. за адресою: 22130, Вінницька обл., Хмільницький район, смт Глухівці, вул. Шкільна, 4, (другий поверх) актова зала, о 10-00 год.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Глуховецької селищної ради заяву на участь у конкурсі. До заяви претендент конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах, які у місцях склеювання повинні містити відбитки печатки учасника конкурсного відбору. В першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститись конкурсна документація, яка подається у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою у запечатаному конверті та має містити:

– копію установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для проведення оцінки майна);

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами.

На конверті має бути зазначено: маркування: «Конкурсна документація»; повне найменування і місцезнаходження замовника; назва об’єкта оцінки; повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. У другому конверті з позначкою «На конкурс» повинна міститись пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт (окремо по кожному об’єкту оцінки). На конверті має бути зазначено: маркування: «На конкурс»; повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Вартість оцінки повинна включати в себе вартість рецензування. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається. Телефон для довідок: (097)811-90-14

Начальник Управління містобудування,

архітектурної діяльності, комунальної власності,

житлово-комунального господарства,