27 Березня, 2020 р., 13:27
Довідка про консультації Генерального плану і звіту про стратегічну екологічну оцінку  смт Глухівці  Козятинського району Вінницької області
25 Березня, 2020 р., 12:46
12 Березня, 2020 р., 17:49
Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Глуховецької ОТГ
25 Лютого, 2020 р., 10:03
З 25 лютого 2020 року Глуховецька селищна рада надає послуги в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (реєстрація права власності та права оренди на житлові будинки, квартири, будівлі, земельні ділянки, надання інформаційних довідок). Послуги надаються державним реєстратором речових прав на нерухоме майно Явною Сніжаною Григорівною щодо нерухомості, яка розміщена на території Вінницької області. Для отримання послуг необхідно звернутись за наступними адресами: Понеділок: з 8:00 до 17:00 приміщення Глуховецької селищної ради (смт.Глухівці, вул..Шкільна,41) Вівторок, середа,четвер: з 8:00 до 17:00, п’ятниця: з 8:00 до 15:00, місто Козятин, вул..Склярова, 1, приміщення 60 (вулиця між Козятинською міською радою та УкрСиббанком)
10 Січня, 2020 р., 13:17
Довідка про громадське обговорення Генерального плану і звіту про стратегічну екологічну оцінку смт Глухівці Козятинського району Вінницької області
28 Листопада, 2019 р., 12:27
Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку
30 Жовтня, 2019 р., 15:05
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану смт. Глухівці Козятинського району Вінницької області
25 Жовтня, 2019 р., 14:29
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності товариства з обмеженою відповідальністю "АКВ УКРАЇНСЬКЕ КАОЛІНОВЕ ТОВАРИСТВО"