08 Жовтня, 2018 р., 16:34
Відповідно до ч.9 ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094,  Рішення 10-ї сесії 7 скликання Глуховецької селищної ради від 5 жовтня 2018 року № 208 «Про проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального підприємства « Центр первинної медико-санітарної допомоги Глуховецької селищної ради».
08 Червня, 2018 р., 08:12
Відповідно до розпорядження  голови облдержадміністрації В. Коровія від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)», в рамках Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області  на період до 2020 року оголошено  конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)
17 Квітня, 2018 р., 11:51
11 травня 2018 року в приміщенні Глуховецької селищної ради відбудеться засідання 5 сесії 7 скликання депутатів Глуховецької селищної ради.
03 Квітня, 2018 р., 08:36
При оглядах повітряних ліній електропередач, які знаходяться на території Глуховецької ОТГ, були виявлені порушення, які заважають нормальній роботі електричної мережі, спричиняють перебої в електропостачанні та створюють небезпеку для життя оточуючих.
03 Березня, 2018 р., 09:18
Відповідно до рішення виконкому Глуховецької селищної ради від  22.01.2018 року «Про проведення загальних зборів громадян на території Глуховецької селищної ради» 23.03.2018 року у приміщенні клубу с.Непедівка відбудуться загальні збори громадян .