13 Жовтня, 2023 р., 13:44
Виконавчий комітет Глухівецької селищної ради оголошує к онкурс з відбору експертів- суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної гро шової оцінки земельних ділянок
06 Жовтня, 2023 р., 12:08
Законом України №3219 частково знято обмеження на проведення документальних перевірок
04 Жовтня, 2023 р., 09:15
Хмільницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 07 липня 2023 року № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690), якою затверджено Порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та установлено, що його функціонування починається не пізніше ніж через три місяці з дня набрання чинності цією постановою, тобто з 07.10.2023 року ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитися виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки http://e.dsns.gov.ua
30 Березня, 2023 р., 16:16
Запрошуємо студентів та абітурієнтів Хмільницького району Вінницької області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.
30 Грудня, 2022 р., 10:14
Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Глуховецької селищної ради інформує, що у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 № 1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій» припинення виплат з 1 січня 2023 року стосується тільки тих видів допомоги та пільг, термін виплати яких закінчився протягом дії воєнного стану та не стосується виплат на проживання внутрішньо переміщеним особам.
30 Грудня, 2022 р., 10:11
Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Глуховецької селищної ради інформує, що 27.12.2022 на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214”.
15 Вересня, 2022 р., 15:21
Південним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України здійснюються системні заходи протидії порушенням законодавства України з прикордонних питань в умовах правового режиму воєнного стану.
13 Липня, 2022 р., 21:52
В умовах активних бойових дій в Україні багато людей вимушено залишають домівки в пошуках мирного життя і виїжджають в більш безпечні регіони та за кордон. В результаті втрачають роботу і вимушені шукати нову.