26 Травня, 2021 р., 16:13
Управління Держпраці у Вінницькій області продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну кампанію з питань зниження рівня незадекларованої праці у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території Вінницької області.
24 Травня, 2021 р., 16:00
Як показує досвід діяльності Держпраці упродовж всього часу її існування, неформальна зайнятість не є проблемою виключно держави або одного державного органу. Незадекларована праця зачіпає інтереси всіх учасників ринку і цілого ряду державних органів.
09 Травня, 2021 р., 09:31
Друга світова війна - особлива сторінка в житті усіх українців. Суворий час перекреслив мрії та плани кожного. Але з кожним роком страшна війна відходить у минуле, і багато хто вже не пам´ятає, та й може зовсім не знає про події тих років, тисячі перемог на всіх фронтах, з яких і склалася велика перемога. Однак є й такі люди, для кого війна навічно залишилася в серці і досі стоїть перед їх очима. Це ветерани війни, люди, чиїми руками кувалася перемога. У кожного з них нелегка доля. Кожен з них пройшов випробування війною.
19 Квітня, 2021 р., 16:32
Козятинська дільниця Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що з 12 квітня 2021 року буде проводитись технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних житлових будинків в смт. Глухівці.
14 Квітня, 2021 р., 10:31
Повідомляємо про зміну місцезнаходження відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей, управління містобудування, архітектурної діяльності, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та земельних відносин та служби у справах дітей Глуховецької селищної ради.
18 Березня, 2021 р., 08:44
17 березня свій славний 95-ий ювілей відзначила знана та поважна жителька села Жежелів Глуховецької територіальної громади –  Кравчук Валентина Сергіївна.
17 Березня, 2021 р., 08:57
Звертаємо Вашу увагу, що 01 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2021 року включно.
15 Березня, 2021 р., 12:32
УВАГА: Глуховецька територіальна громада оголошує про початок конкурсу «Громадський бюджет-2021»
16 Лютого, 2021 р., 12:46
Гід з державних послуг
15 Лютого, 2021 р., 21:49
У ст. 190 Сімейного кодексу України передбачено припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно. Тобто той із батьків, з ким проживає дитина, і той із батьків, хто проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку).