13 Березня, 2020 р., 14:32
Спалювання сухого листя і трави – заборонено законом, в разі його порушення передбачена адміністративна, а в деяких випадках кримінальна відповідальність.
12 Березня, 2020 р., 17:34
Вивчивши досвід країн які боряться з коронавірусною інфекцією (COVID-19), враховуючи рекомендації органів вищої державної влади України для переривання ланцюгів передачі даної інфекції на території Глуховецької ОТГ вводяться карантинні заходи з 12.03.2020року по 03.04.2020року.
02 Березня, 2020 р., 11:23
27 лютого в Центральній районній бібліотеці відбувся XIII районний конкурс читців «Без України не було б Тараса» У заході приймали участь 21 читець з Козятинського району, Від Глуховецької ОТГ у конкурсі було заявлено учасників гуртків художнього читання Гурівецької та Непедівської клубних установ та Пузирківського сільського клубу. Конкурсну програму учасника складали два твори : твір Тараса Шевченка та твір сучасного українського автора патріотичного спрямування. Розпочинали конкурс читці вікової категорії від 7 до 13 років та вибороли призові місця : Гороф'янюк Ірина с. Пузирки -І місце , Білецький Максим с.Пузирки–ІІ місце, Ткачук Ангеліна с.Панасівка–ІІ місце та Долюк Олександр с.Гурівці - ІІІ місце, Хроменкова Тетяна с.Гурівці - ІІІ місце.У віковій категорії з 14 до 18 років Харчук Анастасія с.Пузирки отримала ІІ місце. Вітаємо їх та бажаємо творчих успіхів та натхнення!
02 Березня, 2020 р., 11:20
І знову чергова перемога Ілони Анжуловської, яка привезла із Вінниці І місце з VI багатожанрового конкурсу мистецтв "Музичний Олімп"!!! Вітаємо!!!
02 Березня, 2020 р., 11:16
Вітаємо Тиднюк Христину, ученицю 6 класу Непедівського ЗНВК І-ІІІ ступенів "Школа - дитячий садок", за зайняте 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», в номінації «І вікова категорія» (діти 6-11 років).
02 Березня, 2020 р., 11:15
Впродовж 18 - 21 лютого 2020 року у приміщенні Вінницького обласного Будинку культури учителя в рамках обласного мистецького фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії – 2020» відбувся обласний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020». Від Глуховецької ОТГ 19 лютого у конкурсі прийняла участь Ілона Анжуловська, учениця 8 класу Непедівського ЗНВК І-ІІІ ст. "Школа-дитячий садок", вихованиця Козятинської дитячої музичної школи (викладач вокалу Ілона Злоцька). Серед величезної кількості учасників з Вінницької області наша талановита зірочка виборола ІІ почесне місце. Вітаємо Ілону Анжуловську та бажаємо перемог у подальших вокальних конкурсах усіх рівнів!
28 Лютого, 2020 р., 14:36
КОРОНАВІРУС: ПРОФІЛАКТИКА, ІНФІКУВАННЯ ТА ПОШИРЕННЯ
28 Лютого, 2020 р., 14:23
ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ