11 Жовтня, 2021 р., 08:39
За який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії та як розраховується розмір житлової субсидії.
11 Жовтня, 2021 р., 08:37
Як перевірити призначення житлової субсидії онлайн
10 Жовтня, 2021 р., 17:19
КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» пропонує послугу «Тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю» для сімей з вашої громади.
28 Липня, 2021 р., 12:34
Як вам відомо, цьогорічний фестиваль Operafest Tulchyn буде проходити в умовах карантинних обмежень.
28 Липня, 2021 р., 09:07
До 3 серпня дайте відповіді на 5 запитань і отримайте шанс виграти персональні запрошення у партерну зону фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2021!
22 Червня, 2021 р., 16:00
21 червня селищний голова Олександр Амонс та начальник відділення поліції №2 Хмільницького РВП полковник поліції Роман Андрущак урочисто відкрили поліцейську станцію Глуховецької територіальної громади в смтБродецьке. Відкриття відбулося в межах реалізації проекту авторства Національної поліції України, що передбачає функціонування у кожній територіальній громаді поліцейської станції та поліцейського офіцера громади.
09 Червня, 2021 р., 08:55
2,4 мільйони гривень – таку суму передбачено бюджетом 2021 року Вінницької ОДА для підтримки підприємців-початківців!
09 Червня, 2021 р., 08:54
До відома жителів Глуховецької територіальної громади.
26 Травня, 2021 р., 16:13
Управління Держпраці у Вінницькій області продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну кампанію з питань зниження рівня незадекларованої праці у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території Вінницької області.