15 Лютого, 2021 р., 21:43
З 1 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові» від 3 листопада 2020 року № 942-IX (далі — Закон). Законом до статті 295 Цивільного кодексу України та статті 149 Сімейного кодексу України унесено зміни, якими передбачено право особи на власний розсуд змінювати своє по батькові так само, як і своє прізвище та (або) власне ім’я.
15 Лютого, 2021 р., 21:41
При оформленні спадкових прав нерідко виникає ситуація, коли спадкоємець, який має право на спадкування за законом чи за заповітом помирає протягом шести місяців після часу відкриття спадщини, тобто протягом строку, який встановлений законом для прийняття спадщини чи відмови від її прийняття.
15 Лютого, 2021 р., 21:38
Згідно Сімейного кодексу України, під час розподілу спільного подружнього власності, діляться і спільні борги, причому в тих же пропорціях, що і майно – як правило, порівну.
15 Лютого, 2021 р., 21:36
У разі сплати податку на неправильний рахунок платник податків може звернутися до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації для проведення звірки.
15 Лютого, 2021 р., 21:27
Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.
09 Лютого, 2021 р., 18:42
Із процесом децентралізації та створенням територіальних громад в Україні розпочато глобальний проєкт «Поліцейський офіцер громади».
16 Січня, 2021 р., 11:12
Карантинні обмеження, які будуть діяти до 24 січня 2021 року
14 Грудня, 2020 р., 14:05
Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє громади.
15 Жовтня, 2020 р., 09:10
Агенція регіонального розвитку розпочинає набір на тренінгову програму «Skills Lab: власна справа» для молоді, яка хоче започаткувати власну справу.
22 Вересня, 2020 р., 08:40
АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАЛА НАБІР НА ТРЕНІНГОВУ ПРОГРАМУ ДЛЯ МОЛОДІ «SKILLS LAB: УСПІШНА КАР’ЄРА»