16 Лютого, 2021 р., 12:46
Гід з державних послуг
15 Лютого, 2021 р., 21:49
У ст. 190 Сімейного кодексу України передбачено припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно. Тобто той із батьків, з ким проживає дитина, і той із батьків, хто проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку).
15 Лютого, 2021 р., 21:46
Питання про виплату пенсії в Україні, мабуть, одне з найбільш актуальних. Дане питання регулюється Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі-Закон).
15 Лютого, 2021 р., 21:43
З 1 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові» від 3 листопада 2020 року № 942-IX (далі — Закон). Законом до статті 295 Цивільного кодексу України та статті 149 Сімейного кодексу України унесено зміни, якими передбачено право особи на власний розсуд змінювати своє по батькові так само, як і своє прізвище та (або) власне ім’я.
15 Лютого, 2021 р., 21:41
При оформленні спадкових прав нерідко виникає ситуація, коли спадкоємець, який має право на спадкування за законом чи за заповітом помирає протягом шести місяців після часу відкриття спадщини, тобто протягом строку, який встановлений законом для прийняття спадщини чи відмови від її прийняття.
15 Лютого, 2021 р., 21:38
Згідно Сімейного кодексу України, під час розподілу спільного подружнього власності, діляться і спільні борги, причому в тих же пропорціях, що і майно – як правило, порівну.
15 Лютого, 2021 р., 21:36
У разі сплати податку на неправильний рахунок платник податків може звернутися до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації для проведення звірки.
15 Лютого, 2021 р., 21:27
Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.
09 Лютого, 2021 р., 18:42
Із процесом децентралізації та створенням територіальних громад в Україні розпочато глобальний проєкт «Поліцейський офіцер громади».
16 Січня, 2021 р., 11:12
Карантинні обмеження, які будуть діяти до 24 січня 2021 року