24 Квітня, 2022 р., 05:00
Щиро вітаємо вас із Великоднем. Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.
15 Лютого, 2022 р., 09:15
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-інтернаціоналістів! З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
04 Лютого, 2022 р., 12:58
КІЛЬКІСТЬ ВИКЛИКІВ СЛУЖБИ «104» НА ВІННИЧЧИНІ ЗРОСЛА НА 20%. «ВІННИЦЯГАЗ» ЗАКЛИКАЄ СПОЖИВАЧІВ ДОТРИМУВАТИСЬ ВИМОГ БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ГАЗОМ
07 Січня, 2022 р., 08:00
Різдво – це день, коли у світ з любов’ю увійшов Ісус Христос. Це день всепрощення, світлих почуттів, день, коли торжествує любов.
01 Січня, 2022 р., 08:00
Щиро вітаємо Вас з Новим роком!
22 Грудня, 2021 р., 10:11
У 2018 році у складі Міністерства юстиції України було створено
07 Грудня, 2021 р., 08:20
Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання напередодні професійного свята - Дня місцевого самоврядування! Майбутнє держави та громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.
10 Листопада, 2021 р., 08:37
Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня селища Глухівці!
29 Жовтня, 2021 р., 09:20
Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2022 році
11 Жовтня, 2021 р., 08:43
На які послуги надається житлова субсидія